10.08.2019
Sieć GRENE rośnie! Trzy kolejne sklepy!

GRENE Gryfino

Gryfino to najdalej wysunięty na zachód sklep GRENE, ponieważ tylko Odra dzieli tę miejscowość od Niemiec. Całkiem blisko jest także do stolicy województwa zachodniopomorskiego, czyli Szczecina. Panowie Bartosz i Paweł postanowili postawić na biznes rolniczy i w północnej części miasta otworzyli sklep rolniczo-techniczny GRENE. Tradycyjnie znajdziemy tam produkty ze stałej oferty sieci sklepów, nie mogło też zabraknąć maszyny do zakuwania przewodów hydraulicznych. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i zakupów!

GRENE Wąbrzeźno

W województwie kujawsko-pomorskim funkcjonują z powodzeniem sklepy GRENE, a mimo to ciągle jest jeszcze miejsce na nowe placówki. Taką szansę postanowił wykorzystać Pan Michał Wrótniak, co zaowocowało otwarciem sklepu w miejscowości Wąbrzeźno. Sklep ten jest ułożony niemalże w 100% w koncepcji samoobsługowej, jedynie maszyna do zakuwania jest obsługiwana wyłącznie poprzez obsługę. Cała reszta towaru jest na wyciągnięcie ręki, a jest w czym wybierać, ponieważ sklep ma ponad 500 m2 powierzchni. Doskonała lokalizacja, bogate zaopatrzenie oraz fachowa zaangażowana obsługa to klucze do sukcesu!

 

GRENE Tarnogród

Długoletnia tradycja w branży rolniczej to silna strona naszych Franczyzobiorców z Tarnogrodu. Co więcej – siła tkwi w rodzinie oraz zaangażowanych Pracownikach. To oni przez lata prowadzili sklepy w Tarnogrodzie. Już niebawem wszystkie produkty dostępne będą w jednym miejscu, czyli nowo powstałym obiekcie. Ponad 700 m2 powierzchni plasuje sklep w Tarnogrodzie w ścisłej czołówce sklepów GRENE, a ponadto stawia go na pierwszym miejscu wśród sklepów samoobsługowych. Szerokie przejścia umożliwiają swobodne zapoznanie się z ofertą, także namacalnie, nawet śruby możemy samodzielnie zważyć. Zapraszamy serdecznie!