main-top-section
Otwórz nowy sklep Grene
Otwórz nowy franczyzowy sklep GRENE
  • To kompleksowa koncepcja sklepu rolniczo-technicznego wypracowana na bazie ponad 20 lat doświadczenia sieci sklepów rozmieszczonych w całej Polsce.
  • To skuteczny i bezpieczny model biznesowy działający pod silną, rozpoznawalną marką, dobrze kojarzoną przez Klientów, która przez cały czas jest wspierana szeregiem działań marketingowych i reklamowych.
  • To sprawdzona koncepcja wizualna sklepu, zapewniająca komfort zakupów.
  • To stały dostęp do transferu know-how (planów, instrukcji, wskazówek, katalogów, szkoleń).
  • To biznes oparty o kompleksowo przygotowany, wielokanałowy plan marketingowy kreowany na bazie monitoringu konkurencji i najnowszych trendów sprzedażowych obowiązujących na rynku.
Do otwarcia sklepu dzielą Cię tylko 3 kroki
2
Wspólnie podejmiemy decyzję
Spotkajmy się

Przyjedziemy do Ciebie, aby przedstawić szczegóły oferty oraz ocenić lokalizację i jej możliwości. Wspólnie przeanalizujemy, czy koncepcja sklepu rolniczo-technicznego GRENE to biznes dla Ciebie. Na spotkaniu przekażemy informację na temat zasad współpracy oraz obszarów wsparcia. Po wyrażeniu przez Ciebie zainteresowania ofertą, podpiszemy list intencyjny zapewniający dostęp do informacji poufnych.

Wybierzemy najlepszą lokalizację

Dokonamy wspólnej oceny potencjału rynku lokalnego, szans i zagrożeń konkurencyjnych, aby na ich podstawie przygotować biznesplan dla proponowanej przez Ciebie lokalizacji.

Stwórzmy biznesplan

Na podstawie analizy potencjału rynku lokalnego, a także w oparciu o wyniki sprzedaży sklepów sieci funkcjonujących w podobnym otoczeniu rynkowym, wspólnie przygotujemy biznesplan dla Twojego sklepu. Określimy poziom prognozowanych wyników sprzedaży, a także przeprowadzimy pełną kalkulację kosztów.

Zobacz projekt aranżacji

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt aranżacji i wyposażenia sklepu wraz z pełną kalkulacją kosztów.

Podpiszemy umowę

Przekazując Ci projekt umowy franczyzy wyjaśnimy wszystkie szczegóły przyszłej współpracy pomagając wszystkie wątpliwości. Potrzebujesz dodatkowych konsultacji? Przeanalizuj umowę ze swoim prawnikiem. Przyjedź do naszej Centralni – serdecznie Cię zapraszamy. Możesz również skontaktować się z Franczyzobiorcami naszego systemu.

3
Otwórzmy sklep!
Twój sklep GRENE może powstać już nawet w 5 tygodni!

Opracujemy szczegółowy harmonogram otwarcia sklepu, a także przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy począwszy od rekrutacji i szkoleń personelu, poprzez przygotowanie otwarciowej Kampanii Marketingowej, aż po dobór asortymentu pierwszego towarowania, ułożenie regałów i montaż elementów wizualizacji, a także konfigurację systemu informatycznego.

Wszystkie zaplanowane działania będziemy przeprowadzać w dopasowaniu do twoich możliwości organizacyjnych, technicznych i finansowych

Otwórz nowy sklep GRENE, jeśli:
  • Myślisz o własnym biznesie, posiadasz środki finansowe, energię i zapał do pracy
  • Sam jesteś rolnikiem i wiesz, czego potrzebują Twoi klienci
  • Jesteś już właścicielem sklepu rolniczego i potrzebujesz silnego partnera, który sprawi, że Twój biznes nabierze rozpędu
  • Masz już grupę klientów, których zaopatrujesz w środki ochrony roślin, nawozy lub pasze i czujesz, że techniczne wyposażenie rolnictwa to asortyment, którego brakuje w Twojej ofercie
  • Jesteś dealerem maszyn i szukasz możliwości poszerzenia oferty
image
Sklep GRENE w 5 tygodni
left-image
1
Rekrutacja i szkolenia
Nasi Trenerzy pomogą Ci zorganizować proces rekrutacji pracowników oraz pomogą wybrać najlepszych kandydatów. Ty i Twój personel odbędziecie staż w sklepie własnym sieci GRENE, a także weźmiecie udział w szkoleniach z zakresu obsługi Klienta, organizacji pracy sklepu, produktów oraz pracy z katalogami.
2
Konfiguracja systemu informatycznego
Otwarciowa Kampania Marketingowa
3
Uroczyste otwarcie sklepu, asysta pootwarciowa
Wraz z przygotowaniem systemu informatycznego niezbędnego do prowadzenia sprzedaży, przeprowadzimy konieczne szkolenia z jego obsługi.
4
Otwarciowa Kampania Marketingowa
Zaplanujemy dopasowane do specyfiki lokalizacji Twojego sklepu GRENE działania marketingowe i promocyjne. Obejmą one między innymi dystrybucję w terenie ulotki przygotowanej wyłącznie dla Twojego sklepu w związku z planowanym otwarciem.
5
Uroczyste otwarcie sklepu, asysta pootwarciowa
Wspólnie dokonamy uroczystego przecięcia wstęgi i otwarcia sklepu dla Twoich Klientów. W pierwszych dniach po otwarciu nasz Trener będzie wspierał Twoich pracowników bezpośrednio w sklepie.
Wymagania lokalowe
icon-1
POWIERZCHNIA

punktu handlowego
co najmniej
250m² - 499m²

icon-2
POWIERZCHNIA

w pobliżu stacji kontroli pojazdów,
stacji paliw, sklepu budowlanego,
dużego marketu spożywczego,
innego otoczenia handlowego,
w szczególności rolniczego
i okołorolniczego

icon-3
PARKING

na co najmniej
5 – 7 miejsc

icon-4
LOKAL PARTEROWY

na jednej kondygnacji

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany? Napisz lub zadzwoń, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Jak zostać Franczyzobiorcą sieci GRENE?

Otwórz z nami sklep 

 

Zostaw kontakt do siebie.
Zadzwonimy i porozmawiamy o Twoim biznesie!