21.06.2016
„Nowa siła na Twoim polu” – Agroma Wągrowiec otworzyła sklep GRENE ”

W historii firmy GRENE znajdziemy kilka ważnych momentów, w których łączyliśmy siły z innymi firmami, aby rozwijać sieć sklepów rolniczo-technicznych i tym samym być bliżej Klientów. Dziś przykładem takiej współpracy jest nowo otwarty sklep GRENE w miejscowości Połajewo. Tym razem Agroma Wągrowiec poszerza możliwość dotarcia z bogatą ofertą asortymentową poprzez uruchomienie franczyzowego sklepu GRENE.

„Agroma Wągrowiec jest partnerem polskiego rolnika od 1955 roku. Na przestrzeni zmian społecznych, politycznych i ustrojowych Agroma niezmiennie oferuje fachowe podejście i profesjonalne doradztwo swoim Klientom. W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego rolnika dokładamy wszelkich starań, by dotrzeć z naszą ofertą w sposób jak najbardziej przyjazny i fachowy. Ponadto rozbudowujemy sieć firmowych sklepów w rejonie Wielkopolski. Współpraca z GRENE w tym zakresie oznacza wyważone połączenie tradycyjnych wartości z nowoczesną technologią oferując najwyższe standardy obsługi” tłumaczy Magdalena Gralak, przedstawiciel Agromy. “Wspólne cele i wartości zawarte w słowach „Jesteś w dobrych rękach” z hasłem „Nowa siła na Twoim polu” to doskonałe połączenie, które już dziś proponujemy naszym Klientom.” 

Sklep w Połajewie, jako 131 punkt sprzedaży, doskonale wpisuje się w sieć sklepów rolniczo-technicznych GRENE w województwie wielkopolskim. Oferta asortymentowa jest doskonale znana naszym Klientom, od olejów i filtrów, poprzez kosiarki firmy AL-KO, ogumienie i akumulatory, folię, siatki i sznurki, do zabawek i odzieży roboczej. Całość jest w rękach dwojga młodych fantastycznych ludzi, Aliny i Marka – to oni zapraszają serdecznie do odwiedzenia sklepu i do zakupów.