23.07.2020
GRENE Trzcianka – nowa rzeczywistość

 

 

Po długim okresie izolacji i obostrzeń nasze życie powoli wraca do normalności w zupełnie innym, nieznanym dotąd wydaniu. Branża rolnicza w nieco inny sposób odczuwa skutki funkcjonowania w zamknięciu, ponieważ zwierzętami cały czas zajmować się trzeba, a pogoda sprawia, że normalne prace polowe są prowadzone, zatem maszyny także wymagają napraw. W tym nietypowym czasie warto postawić na biznes, który przynosi dochód, np. sklep franczyzowy GRENE. Tak właśnie zrobili Monika i Mateusz Witczak.

Ich dziełem i dumą jest najnowszy sklep GRENE w miejscowości Trzcianka. Obiekt jest w całości samoobsługowy, czyli wszystkie produkty są dostępne na wyciągnięcie ręki. Można swobodnie przymierzać, wybierać, oglądać, a w każdej chwili nasi Sprzedawcy gotowi są przyjść z pomocą.

W imieniu całego Zespołu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu i zakupów. W Trzciance znajdziecie Państwo bogaty wycinek naszej oferty, wymieńmy oleje, łożyska, pasy klinowe, węże, akumulatory, akcesoria do ogrodu, czy warsztatu, znane z doskonałej jakości klucze i odzież roboczą, a także części do maszyn i ciągników, czy szeroką ofertę hydrauliki siłowej, wraz z usługą zakuwania węży hydraulicznych.