Aktualności

Powrót

Jeden tydzień, dwa dni, dwa nowe sklepy GRENE

BORZYKOWA

„Ale to będzie wygodny sklep” powiedział jeden z Klientów podczas otwarcia sklepu GRENE w położonej pomiędzy Częstochową a Włoszczową miejscowości Borzykowa. Ten punkt doskonale wypełnił lukę nie tylko w sieci sklepów GRENE, ale także umożliwił lokalnym Klientom szybszy dostęp do części do maszyn rolniczych oraz znacząco skrócił czas ich zdobywania. Właściciel sklepu Pan Łukasz Mielczarek żadnego zapytania się nie boi, a w realizacji tychże ma mocne wsparcie w postaci małżonki Weroniki oraz współpracownika – Roberta.

WŁOCŁAWEK

„Nareszcie, nareszcie – naaareszcie” – mieszkańcy Włocławka z pewnością zwrócili uwagę na mobilną reklamę poruszającą się po mieście zapowiadającą otwarcie sklepu GRENE. Wydarzenie to miało miejsce w sobotę 11 maja i, choć pogoda od rana nie była zachęcająca, przyciągnęło wielu Klientów. Daria i Bartek do tej pory zajmowali się branżą budowlaną, a od teraz dodatkowo budują wizerunek marki GRENE … pod obu stronach Wisły.

Oferta obydwu sklepów jest bardzo szeroka, od opon do łożysk, od części do maszyn do lizawki solnej dla bydła, od nożyków do kosiarek rotacyjnych do narzędzi ogrodowych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i zakupów!

Autor: Wojciech Borowiak