Aktualności

Powrót

GRENE Racibórz – rodzina w dobrych rękach

Luty przynosi doskonałe wiadomości dla rolników (i nie tylko) z Raciborza i okolic. Już od 1 lutego 2017 roku zapraszamy do zakupów w nowym sklepie GRENE.

Sklep w Raciborzu to już 139 placówka tej sieci, którą prowadzi Marek Pomiotło – prezes firmy ENSAN. Jak sam o sobie mówi – pochodząc z Dzierżysławia i wywodząc się z gospodarstwa wiejskiego, nabył wiedzę o trudnej pracy rolnika. Takie doświadczenie pomoże zarówno jemu, jak i jego rodzinie, która także angażuje się w prowadzenie firmy, w doradztwie oraz lepszym dostosowaniu wyposażenia sklepu do potrzeb tej branży.

W raciborskim GRENE asortyment jest bardzo zróżnicowany – od najmniejszego bezpiecznika topikowego czy żarówki do reflektorów, po opony do ciągników. Ponadto na wyposażeniu sklepu znajdują się różnego rodzaju łańcuchy, sznurki, farby, oleje, węże, armatura, łożyska, ale także artykuły ogrodnicze oraz narzędzia warsztatowe. Klienci znajdą w sklepie także akumulatory, odzież roboczą czy zabawki dla dzieci. Bardzo istotną usługą prowadzoną w sklepie jest zakuwanie węży hydraulicznych. Wszelkie części i akcesoria, których klient nie znajdzie na miejscu są sprowadzane z magazynu w centralnej Polsce na zamówienie w ciągu 24 godz., natomiast z zagranicy zaledwie w ciągu 3 dni.