Aktualności

Ostatnio dodane

05.02.2019
GRENE Zambrów w nowej odsłonie

Słowo „rozwój” od początku istnienia GRENE w Polsce wpisane jest we wszystkie kwestie naszego życia zawodowego. Rozwój sieci sklepów trwa od wielu lat na terenie całego kraju. 

Czytaj dalej
18.09.2018
Huczne otwarcie GRENE w Międzyrzeczu

Każde otwarcie sklepu to dla nas szczególny dzień. Razem z naszymi franczyzobiorcami możemy świętować tygodnie lub miesiące ciężkiej pracy, której efektem jest sklep GRENE.

Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

03.08.2018
Silni partnerzy – silna sieć 164 sklepy w sieci GRENE

Niewielkie miasto w województwie świętokrzyskim słynie z … przepysznych „krówek”.

więcej
16.04.2018
Nie zwalniamy tempa! GRENE Grabówno, GRENE Ożarów

Długoletnia współpraca i funkcjonujący już z powodzeniem sklep GRENE w Łobżenicy skłoniły Pana Krzysztofa Czyża do otwarcia drugiej już placówki.

więcej
09.04.2018
Nowe sklepy GRENE na Podlasiu i Mazowszu GRENE Sokoły, GRENE Bodzanów
Sokoły to miejscowość położona we wschodniej Polsce, na Podlasiu. Początki tej miejscowości sięgają XIV wieku, a historia bogata jest w szereg wydarzeń. To co nas szczególnie interesuje to fakt, iż od 14 marca 2018 roku Sokoły mają swój własny sklep GRENE.
więcej
05.03.2018
Początek roku i 4 nowe sklepy GRENE! Tuchola, Janów, Knyszyn i Stanin zapraszają

Każdy kto choć trochę „liznął” branży rolniczej wie doskonale, że Tuchola to polska stolica pomp hydraulicznych. W tej pełnej zabytków miejscowości znalazło się również miejsce na sklep rolniczo-techniczny GRENE.

więcej
12.12.2017
Jesienne otwarcia GRENE – kolejne 4 placówki na mapie sklepów

Zgodnie z zapowiedziami sieć GRENE nie zwalnia tempa swojego rozwoju. Dobiegająca końca jesień był to czas obfitujący w otwarcia placówek franczyzowych.

więcej
11.10.2017
“Stawiamy na kompleksowość usług” – GRENE Olesno

W województwie opolskim nad rzeką Stobrawą przy drodze krajowej nr 11 położone jest miasteczko Olesno. Jest ono siedziba mającej typowo rolniczy charakter gminy, w której przeważa produkcja roślinna.

więcej