„Sprawić by Klienci wracali…” – GRENE Granowo

„Współpraca i handel to nie tylko akt kupna-sprzedaży, to satysfakcja ze wspólnych, dobrze realizowanych przedsięwzięć skierowanych na rozwój współpracy, która staje się celem nadrzędnym” – taka jest misja firmy Market Rolniczy Minge, która swoją siedzibę ma w wielkopolskim Granowie nieopodal Grodziska Wielkopolskiego. Taka dewiza przyświecała właścicielom firmy MINGE oraz przedstawicielom firmy KRAMP w momencie nawiązywania współpracy, której wynikiem jest sklep rolniczo-techniczny GRENE. Jego otwarcie miało miejsce w dniu 25 maja 2017 roku.
Market Rolniczy Minge, położony tuż przy drodze krajowej Poznań – Zielona Góra. Firma od ponad 25 lat zapewnia zaopatrzenie w środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny oraz asortyment ogrodniczy lokalnym rolnikom oraz współpracującym sklepom w ramach sprzedaży hurtowej. „Obserwując rynek, zmieniające się tendencje oraz biorąc przede wszystkim pod uwagę potrzeby i priorytety klienta postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom. Sam bywam klientem i wiem, gdzie i do kogo lubię powracać, gdy muszę coś zakupić, wiem dlaczego przywiązuję się do moich dostawców. Dlatego pewne subiektywne odczucia przekładamy w realizację naszego biznesu. Oczywiście trudno trafić w każdy gust, ale solidne standardy obsługi, przejrzystość oferty i miłe ludzkie relacje zawsze będą fundamentem naszych transakcji – to będę starał się wdrażać i realizować w naszym sklepie GRENE w Granowie” – mówi jeden z właścicieli.
Kto w sklepie GRENE nigdy nie gościł przekonać się może, że oferta to nie tylko części do maszyn rolniczych. To również łożyska i pasy klinowe, oświetlenie pojazdów, akcesoria ogrodnicze, narzędzia warsztatowe, produkty uznanych marek takich jak STIGA, KARCHER i BOSCH. To także miejsce, w którym nabyć możemy wysokiej jakości odzież roboczą i zabawki dla dzieci, a jeśli zajdzie taka potrzeba zakujemy węże hydrauliczne. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 
Sklep GRENE Granowo
Granowo 62-066,
ul. Poznańska 78
tel. 614 472 015
email: granowo@sklepgrene.pl

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 7:30 – 16:30
Sob. 8:00 – 14:00
Sklep świadczy usługi zakuwania węży hydraulicznych