„To dobry kierunek rozwoju” – GRENE Czerwińsk nad Wisłą

W centrum Mazowsza a dokładnie w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą powstał nasz najnowszy sklep rolniczo-techniczny GRENE. Dokonaliśmy tego we współpracy z firmą Poltech Pana Grzegorza Ryzińskiego w dniu 29 marca 2017 roku.

Czerwińsk nad Wisłą jako jedna z nielicznych gmin w okolicy słynie z uprawy truskawek. Poza nimi uprawiane są także inne owoce i warzywa, za to bardzo mało jest hodowców bydła czy też trzody chlewnej. Właściciel firmy Poltech Grzegorz Ryziński wraz ze swoją młodą, doświadczoną i dynamiczną załogą od 2009 roku prowadzi działalność skoncentrowaną głównie na maszyny rolnicze. Tematyka kompleksowego zaopatrzenia gospodarstw rolnych w części zamienne nie jest im obca, dlatego że firma Poltech współpracuje z GRENE i KRAMP od kilku lat. „Maszyny rolnicze i wszystko co w codziennym funkcjonowaniu jest potrzebne rolnikowi to temat dobrze nam znany. Wiemy, jakie są potrzeby w szybko zmieniających się tendencjach na rynku i potrafimy się dostosowywać płynnie i elastycznie do wymagań stawianych nam na co dzień przez klientów. Dlatego też zapadła decyzja o otwarciu sklepu rolniczo-technicznego GRENE, który uzupełni naszą ofertę o produkty, jakich  wcześniej nie mieliśmy i myślę, że jest to dobry kierunek rozwoju.
– mówi nam Pan Grzegorz Ryziński.

Oferta sklepu GRENE w Czerwińsku jest bardzo szeroka: od części do ciągników i maszyn rolniczych zarówno polskich jak i zagranicznych, poprzez łożyska, pasy klinowe, uszczelnienia, opony, sznurek, siatkę i folię do pras, wysokiej jakości odzież roboczą i zabawki dla dzieci znanej firmy Bruder, po akcesoria dla działkowców, ogrodników, majsterkowiczów i hobbystów. Ponadto sklep oferuje bardzo istotną i potrzebną nie tylko w rolnictwie usługę zakuwania przewodów hydraulicznych.

W imieniu Pana Grzegorza oraz fachowej obsługi, Panów Dariusza i Pawła, serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakupów.

Sklep Grene Czerwińsk nad Wisłą
Władysława Jagiełły 12,
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
email: czerwinsknadwisla@sklepgrene.pl
Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 7:00 – 17:00
Sob. 8:00 – 14:00