„Życie kołem się toczy…” – GRENE Starogard Gdański

starogard 9-001Z okazji kolejnego otwarcia sklepu GRENE, do którego doszło 17 lutego 2015 roku, franczyzobiorca systemu opowiada dlaczego zdecydował się na podjęcie współpracy z firmą GRENE, a także dlaczego nowa placówka powstała właśnie w Starogardzie Gdańskim.
Życie kołem się toczy… tym kołem jest Starogard Gdański. Narodziny, rywalizacja sportowa i sklep – te pozornie niezwiązane ze sobą rzeczowniki mają wspólny mianownik, którym jest Ryszard Poznański.

Początek całej historii miał miejsce w miejskim szpitalu w Starogardzie Gdańskim, gdzie się urodziłem. Jako nastolatek zapisałem się do klubu sportowego „Agro-Kociewie”. Tam trenowałem wiele lat podnoszenie ciężarów. Trening w tej dziedzinie sportu jest wieloletnim i specjalnie zorganizowanym procesem, w ramach którego uczy się zawodnika nie tylko techniki i taktyki związanej ze sprawnością fizyczna, ale co równie ważne, rozwija cechy wolicjonalne i kształtuje osobowość. Cierpliwość, sumienność i pokora, są to fundamenty, dzięki którym osiągnąłem poziom umożliwiający mi starty w mistrzostwach Polski.

starogard 6-002

Kolejnym etapem życia było podjęcie pracy w firmach ściśle związanych z rolnictwem. Rywalizacja sportowa została przeniesiona do współzawodnictwa w biznesie. Podobnie jak w sporcie, im głębiej wchodziłem w szczegóły i tajniki, tym częściej pojawiały się nowe możliwości. Po siedmiu latach zdobywania wiedzy i umiejętności w tym sektorze, przyszła pora na otworzenie własnej firmy oferującej ciągniki i maszyny gotowe. Wykorzystałem tu wszelkie zdobyte umiejętności, które stały się podstawą prowadzonych działań sprzedażowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a korzystanie z nich pozwalało mi cieszyć się życia i odczuwać jego sens. Od tego czasu minęło 5 lat i nadszedł moment na kolejne wyzwanie, którego celem stało się otworzenie nowego sklepu w Starogardzie Gdańskim pod szyldem firmy GRENE.

Doświadczenie jakie zdobyłem przez wiele lat pracując na Starogardzkim rynku rolniczym obejmuje zdolność do zrozumienia co jest istotne w tym biznesie i jakie były luki w sektorze rolniczym, patrząc z perspektywy klienta. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł komfortowo i swobodnie zorientować się w bogatej ofercie naszego sklepu. Będziemy zachęcać naszych kontrahentów do podjęcia dialogu w celu poznania ich opinii, potrzeb i pomysłów, aby stać się preferowanym miejscem nie tylko zakupowym. Profesjonalne podejście do klienta i zasady, którymi kieruję się w życiu codziennym odzwierciedlają misję firmy GRENE „ jesteś w dobrych rękach”.

Słuchał: Adam Kachel

Adres sklepu:
Ul. płk. Stanisława Dąbka 42
83-200 Starogard Gdański
starogardgdanski@sklepgrene.pl
tel. 58 532 15 41

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 7:00 – 17:00
Sob. 8:00 – 14:00