GRENE Radzyń Podlaski – „Już otwarte!”

DSCN1788 (800x600)

Koniec listopada zaowocował kolejnym otwarciem w sieci GRENE. Tym razem atuty systemu franczyzowego dostrzegł Pan Sebastian Krasuski, który swój biznes postanowił poprowadzić w Radzyniu Podlaskim. „Świeżo upieczony” Franczyzobiorca dotychczasową działalność koncentrował na branży budowlanej. Ostatni trudny dla tego sektora czas, skłonił Pana Sebastiana do poszukiwania perspektywicznego biznesu, dającego szanse na dywersyfikację działalności  i stabilne funkcjonowanie w innej branży.

 „Od najmłodszych lat pomagałem rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego więc znam jego strukturę. Dostrzegłem, że rynek zaopatrzenia rolnictwa w Radzyniu Podlaskim i jego okolicach jest jeszcze niewystarczająco zagospodarowany. W  biznesie, jak i w życiu, stawiam na rozwój i osiąganie coraz to nowych celów.  Sklep GRENE to wyzwanie, które podejmuję z zapałem i wiarą w sukces.” – wyjaśnia Pan Sebastian Krasuski.

DSCN1792 (800x600)

Na powierzchni prawie 200 m2 na Klientów czeka bogaty asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.

Serdecznie zapraszamy!

DSCN1802 (800x600)

Dane teleadresowe:
21-300, Radzyń Podlaski
ul. Sitkowskiego 1
e-mail: radzynpodlaski@sklepgrene.pl
tel. 83 411 13 35

Godziny otwarcia sklepu:
Pon. – Pt. 7:30 – 16:00
Sob. 8:00 – 14:00