Nowy sklep GRENE powstał w Suszu

90 sklep sieci sklepów rolniczo-technicznych powstał w Suszu położonym w województwie warmińsko-mazurskim na terenie powiatu iławskiego. Oficjalne otwarcie miało miejsce 25 kwietnia 2012.

W sklepie będzie można zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.
Sklep został zorganizowany wg standardów GRENE i przy użyciu elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej używanej w całej sieci. Różni się on od pozostałych sklepów w sieci tylko tym, że zarządza nim prywatny przedsiębiorca, Pan Andrzej Rebejko.

Na rozpoczęcie działania sklepu została przygotowana i rozesłana wśród okolicznych mieszkańców specjalna gazetka produktowa, która uprawnia do skorzystania ze specjalnego rabatu w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

W imieniu GRENE, Pana Andrzeja i załogi sklepu serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z okolic powiatu iławskiego do odwiedzenia nowego sklepu i zapoznania się z jego ofertą.

Trwają intensywne prace nad rozwojem sieci sklepów, a w związku z tym w najbliższych tygodniach będziemy informować o kolejnych otwarciach. Następnym sklepem w kolejności będzie Ełk również w województwie warmińsko-mazurskim.

Sklep w Suszu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:00, a w sobotę 8:00 – 14:00

Zapraszamy!

PPHU REAN ANDRZEJ REBEJKO

ul. Słowiańska 36
14-240 Susz

tel. 53 589 37 53

e-mail: susz@sklepgrene.pl

 Pokaż Sklep rolniczo-techniczny GRENE Susz na większej mapie